Model Kit auto 4713 - Bugatti 35 B Roadster (1:12)

Model auta ke slepení. Velikost: 1:12; 30,6 cm.
Množstvo

Popis
Model auta ke slepení. Velikost: 1:12; 30,6 cm. Obtížnost: 5.

Informace o originálu:
Bugatti Type 35 patří mezi nejikoničtější a nejvýznamnější vozy v historii automobilových závodů. Mistrovské dílo Ettore Bugattiho je vynikající kombinací inženýrských dovedností, designu, elegance, lehkosti a rychlosti. Vyráběl se ve 20. letech 20. století a získal neuvěřitelné množství vítězství v silničních i okruhových závodech. Byl speciálně navržen pro svět soutěží, přičemž byla zavedena technická a mechanická řešení, která jej učinila ideálním pro tehdejší okruhy. Z estetického hlediska se vyznačoval nezaměnitelným podkovovitým tvarem chladiče, který byl ochrannou známkou automobilky Bugatti. Díky osmiválcovému motoru o objemu 2 263 cm3, kombinovanému s mechanickou čtyřstupňovou převodovkou a vybavenému kompresorem s nuceným oběhem, dokázal Bugatti Type35 dosáhnout maximální rychlosti 210 km/h. Zejména Bugatti 35C s perfektně vyváženým výkonem, ovladatelností a jízdními vlastnostmi lze považovat za jeden z nejlepších vozů Type35, které kdy byly vyrobeny.

Volanty - Otevírací kapota - Velmi detailně zpracovaný motor - Gumová kola a rezervní kolo - Fotograficky zpracované - Chromované díly - Šrouby, trubky a umělá kůže - Barevný návod k použití